KHL Spelschema

25-09 14:30 Sibir Novosibirsk – Lokomotiv Yaroslavl
25-09 15:00 Avangard Omsk – Dyn. Moscow
25-09 15:30 Barys Astana – SKA St. Petersburg
25-09 16:00 HC Yugra – Dinamo Minsk
25-09 17:30 Jokerit – Podolsk
25-09 18:00 Nizhny Novgorod – Admiral Vladivostok
25-09 18:30 CSKA Moscow – Slovan Bratislava
25-09 18:30 Dinamo Riga – Kunlun
25-09 18:30 Sp. Moscow – Amur Khabarovsk
26-09 16:00 Metallurg Magnitogorsk – Bars Kazan
26-09 16:00 Tractor Chelyabinsk – Salavat Ufa
26-09 16:00 Yekaterinburg – Niznekamsk
26-09 17:00 Lada – Sochi
27-09 14:30 Sibir Novosibirsk – SKA St. Petersburg
27-09 15:00 Avangard Omsk – Dinamo Minsk
27-09 15:30 Barys Astana – Lokomotiv Yaroslavl
27-09 16:00 HC Yugra – Dyn. Moscow
27-09 18:00 Severstal Cherepovets – Amur Khabarovsk
27-09 18:30 Dinamo Riga – Admiral Vladivostok
27-09 19:00 Slovan Bratislava – Podolsk
28-09 16:00 Metallurg Magnitogorsk – Niznekamsk
28-09 17:00 Lada – Salavat Ufa
29-09 17:30 Jokerit – Sp. Moscow
29-09 18:30 Dyn. Moscow – Amur Khabarovsk
29-09 18:30 Podolsk – Nizhny Novgorod
30-09 11:30 Kunlun – Yekaterinburg
30-09 13:30 Tractor Chelyabinsk – Barys Astana
30-09 16:00 Lokomotiv Yaroslavl – Avangard Omsk
30-09 16:00 Sochi – HC Yugra

01-10 14:00 Metallurg Magnitogorsk – Lada
01-10 15:00 Jokerit – Severstal Cherepovets
01-10 16:30 CSKA Moscow – Nizhny Novgorod
01-10 17:30 Slovan Bratislava – Sp. Moscow
02-10 11:30 Admiral Vladivostok – Yekaterinburg
02-10 11:30 Kunlun – Tractor Chelyabinsk
02-10 16:00 Salavat Ufa – HC Yugra
02-10 18:00 Niznekamsk – Barys Astana
02-10 18:30 Bars Kazan – Sibir Novosibirsk
02-10 18:30 Dinamo Minsk – Dyn. Moscow
02-10 18:30 Lokomotiv Yaroslavl – SKA St. Petersburg
02-10 18:30 Sochi – Avangard Omsk
03-10 17:30 Jokerit – Nizhny Novgorod
03-10 18:30 CSKA Moscow – Dinamo Riga
03-10 18:30 Podolsk – Sp. Moscow
03-10 19:00 Slovan Bratislava – Severstal Cherepovets
04-10 11:30 Admiral Vladivostok – Tractor Chelyabinsk
04-10 11:30 Amur Khabarovsk – Yekaterinburg
04-10 11:30 Kunlun – Lada
04-10 16:00 Salavat Ufa – SKA St. Petersburg
04-10 18:00 Bars Kazan – HC Yugra
04-10 18:00 Niznekamsk – Avangard Omsk
04-10 18:30 Dinamo Minsk – Barys Astana
04-10 18:30 Dyn. Moscow – Lokomotiv Yaroslavl
04-10 18:30 Sochi – Sibir Novosibirsk
05-10 18:30 CSKA Moscow – Severstal Cherepovets
05-10 18:30 Podolsk – Dinamo Riga
05-10 19:00 Slovan Bratislava – Nizhny Novgorod
06-10 11:30 Admiral Vladivostok – Lada
06-10 11:30 Amur Khabarovsk – Tractor Chelyabinsk
06-10 11:30 Kunlun – Metallurg Magnitogorsk
06-10 16:00 Salavat Ufa – Avangard Omsk
06-10 18:00 Niznekamsk – HC Yugra
06-10 18:30 Dyn. Moscow – Dinamo Minsk
06-10 18:30 SKA St. Petersburg – Sibir Novosibirsk
06-10 18:30 Sochi – Barys Astana
07-10 16:00 CSKA Moscow – Sp. Moscow
07-10 16:00 Podolsk Severstal – Cherepovets
07-10 17:00 Slovan Bratislava – Dinamo Riga
08-10 09:00 Admiral Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk
08-10 09:00 Amur Khabarovsk – Lada
08-10 13:30 Salavat Ufa – Sibir Novosibirsk
08-10 14:00 Yekaterinburg – Jokerit
09-10 18:00 Nizhny Novgorod – Bars Kazan
09-10 18:30 CSKA Moscow – Lokomotiv Yaroslavl
09-10 18:30 Sp. Moscow – SKA St. Petersburg
09-10 19:00 Slovan Bratislava – Sochi
10-10 11:30 Amur Khabarovsk – Metallurg Magnitogorsk
10-10 15:00 Avangard Omsk – Barys Astana
10-10 16:00 HC Yugra – Kunlun
10-10 16:00 Tractor Chelyabinsk – Jokerit
10-10 16:00 Yekaterinburg – Podolsk
11-10 18:00 Nizhny Novgorod – Dinamo Riga
11-10 18:00 Niznekamsk – Lokomotiv Yaroslavl
11-10 18:00 Severstal Cherepovets – Sp. Moscow
11-10 18:30 Dinamo Minsk – Salavat Ufa
11-10 18:30 Dyn. Moscow – Bars Kazan
11-10 18:30 SKA St. Petersburg – Sochi
12-10 14:30 Sibir Novosibirsk – Admiral Vladivostok
12-10 15:00 Avangard Omsk – Kunlun
12-10 16:00 HC Yugra – Barys Astana
12-10 16:00 Tractor – Chelyabinsk Podolsk
12-10 16:00 Yekaterinburg – Slovan Bratislava
12-10 17:00 Lada – Jokerit
13-10 18:00 Lokomotiv Yaroslavl – Bars Kazan
13-10 18:00 Nizhny Novgorod – Sp. Moscow
13-10 18:00 Severstal Cherepovets – Dinamo Riga
13-10 18:30 Dinamo Minsk – Niznekamsk
13-10 18:30 Dyn. Moscow – Sochi
13-10 18:30 SKA St. Petersburg – Salavat Ufa
14-10 13:00 Avangard Omsk – Amur Khabarovsk
14-10 13:00 Barys Astana – Kunlun
14-10 13:30 HC Yugra – Admiral Vladivostok
14-10 13:30 Tractor Chelyabinsk – Slovan Bratislava
14-10 14:00 Metallurg Magnitogorsk – Podolsk
14-10 14:00 Yekaterinburg – CSKA Moscow
15-10 15:00 Jokerit – Salavat Ufa
15-10 16:00 Dinamo Minsk – Sochi
15-10 16:00 Dinamo Riga – Nizhny Novgorod
15-10 16:00 Dyn. Moscow – Niznekamsk
15-10 16:00 Lokomotiv Yaroslavl – Severstal Cherepovets
15-10 16:00 SKA St. Petersburg – Bars Kazan
16-10 14:30 Sibir Novosibirsk – Kunlun
16-10 15:00 Avangard Omsk – Admiral Vladivostok
16-10 15:30 Barys Astana – Amur Khabarovsk
16-10 16:00 Metallurg Magnitogorsk – Slovan Bratislava
16-10 16:00 Tractor Chelyabinsk – CSKA Moscow
16-10 16:00 Yekaterinburg – HC Yugra
16-10 17:00 Lada – Podolsk
17-10 17:30 Jokerit – Bars Kazan
17-10 18:30 Dinamo Minsk – Nizhny Novgorod
17-10 18:30 Dinamo Riga – Severstal Cherepovets
17-10 18:30 Dyn. Moscow – Salavat Ufa
17-10 18:30 SKA St. Petersburg – Niznekamsk
18-10 15:30 Barys Astana – Admiral Vladivostok
18-10 16:00 HC Yugra – Amur Khabarovsk
18-10 16:00 Metallurg Magnitogorsk – CSKA Moscow
18-10 17:00 Lada – Slovan Bratislava
19-10 18:00 Lokomotiv Yaroslavl – Niznekamsk
19-10 18:30 Sp. Moscow – Avangard Omsk
20-10 14:30 Sibir Novosibirsk – Amur Khabarovsk
20-10 16:00 Salavat Ufa – Yekaterinburg
20-10 18:00 Bars Kazan – Tractor Chelyabinsk
21-10 11:30 Kunlun – Admiral Vladivostok
21-10 16:00 CSKA Moscow – Lokomotiv Yaroslavl
21-10 16:00 Nizhny Novgorod – Barys Astana
21-10 16:00 Podolsk – Dyn. Moscow
21-10 16:00 Severstal Cherepovets – Avangard Omsk
21-10 16:00 SKA St. Petersburg – Jokerit
21-10 16:00 Sp. Moscow – HC Yugra
22-10 13:30 Salavat Ufa – Tractor Chelyabinsk
22-10 16:00 Bars Kazan – Metallurg Magnitogorsk
22-10 16:00 Niznekamsk – Yekaterinburg
22-10 16:00 Sochi – Lada
23-10 13:30 Kunlun – Admiral Vladivostok
23-10 17:30 Jokerit – Lokomotiv Yaroslavl
23-10 18:00 Nizhny Novgorod – Avangard Omsk
23-10 18:00 Severstal Cherepovets – HC Yugra
23-10 18:30 CSKA Moscow – SKA St. Petersburg
23-10 18:30 Dinamo Riga – Sibir Novosibirsk
23-10 18:30 Podolsk – Dinamo Minsk
23-10 18:30 Sp. Moscow – Barys Astana
23-10 19:00 Slovan Bratislava – Dyn. Moscow
24-10 16:00 Salavat Ufa – Lada
24-10 18:00 Bars Kazan – Yekaterinburg
24-10 18:00 Niznekamsk – Metallurg Magnitogorsk
24-10 18:30 Sochi – Tractor Chelyabinsk
25-10 17:30 Jokerit – Barys Astana
25-10 18:00 Nizhny Novgorod – HC Yugra
25-10 18:30 CSKA Moscow – Dinamo Minsk
25-10 18:30 Podolsk – SKA St. Petersburg
25-10 18:30 Sp. Moscow – Sibir Novosibirsk
25-10 19:00 Slovan Bratislava – Lokomotiv Yaroslavl
26-10 16:00 Salavat Ufa – Metallurg Magnitogorsk
26-10 18:30 Dinamo Riga – Avangard Omsk
26-10 18:30 Sochi – Yekaterinburg
27-10 11:30 Admiral Vladivostok – Niznekamsk
27-10 13:30 Kunlun – Bars Kazan
27-10 17:00 Lada – HC Yugra
27-10 17:30 Jokerit – Dinamo Minsk
27-10 18:00 Nizhny Novgorod – Sibir Novosibirsk
27-10 18:00 Severstal Cherepovets – Barys Astana
27-10 18:30 Podolsk – Lokomotiv Yaroslavl
27-10 18:30 Sp. Moscow – Dyn. Moscow
27-10 19:00 Slovan Bratislava – SKA St. Petersburg
28-10 16:00 Sochi – Metallurg Magnitogorsk
29-10 08:00 Admiral Vladivostok – Bars Kazan
29-10 08:00 Amur Khabarovsk – Niznekamsk
29-10 12:30 Tractor Chelyabinsk – Lada
29-10 15:00 Severstal Cherepovets – Sibir Novosibirsk
29-10 16:00 Dinamo Riga – Dinamo Minsk
30-10 14:00 Avangard Omsk – CSKA Moscow
30-10 14:30 Barys Astana – Jokerit
30-10 15:00 HC Yugra – Podolsk
31-10 10:30 Admiral Vladivostok – Salavat Ufa
31-10 10:30 Amur Khabarovsk – Bars Kazan
31-10 12:30 Kunlun – Niznekamsk
31-10 15:00 Yekaterinburg – Lada
31-10 17:00 Lokomotiv Yaroslavl – Severstal Cherepovets
31-10 17:30 Dinamo Minsk – Sp. Moscow
31-10 17:30 Dyn. Moscow – Nizhny Novgorod
31-10 17:30 SKA St. Petersburg – Dinamo Riga

01-11 13:30 Sibir Novosibirsk – Jokerit
01-11 14:00 Avangard Omsk – Podolsk
01-11 14:30 Barys Astana – Slovan Bratislava
01-11 15:00 HC Yugra – CSKA Moscow
02-11 10:30 Admiral Vladivostok – Sochi
02-11 12:30 Kunlun – Salavat Ufa
02-11 15:00 Metallurg Magnitogorsk – Lada
02-11 15:00 Yekaterinburg – Tractor Chelyabinsk
02-11 17:00 Lokomotiv Yaroslavl – Nizhny Novgorod
02-11 17:30 Dyn. Moscow – Dinamo Riga
02-11 17:30 SKA St. Petersburg – Sp. Moscow
03-11 13:30 Sibir Novosibirsk – CSKA Moscow
03-11 14:00 Avangard Omsk – Jokerit
03-11 14:30 Barys Astana – Podolsk
03-11 15:00 HC Yugra – Slovan Bratislava
04-11 08:00 Amur Khabarovsk – Salavat Ufa
04-11 10:30 Kunlun – Sochi
04-11 13:00 Yekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk
04-11 15:00 Dinamo Minsk – Severstal Cherepovets
04-11 15:00 Dyn. Moscow – Sp. Moscow
04-11 15:00 Lokomotiv Yaroslavl – Dinamo Riga
04-11 15:00 Niznekamsk – Tractor Chelyabinsk
04-11 15:00 SKA St. Petersburg – Nizhny Novgorod
05-11 12:00 Avangard Omsk – Slovan Bratislava
05-11 12:00 Barys Astana – CSKA Moscow
05-11 12:30 HC Yugra – Jokerit
06-11 08:00 Amur Khabarovsk – Sochi
06-11 15:00 Bars Kazan – Nizhny Novgorod
06-11 15:00 Dyn. Moscow – Severstal Cherepovets
06-11 15:00 Niznekamsk – Metallurg Magnitogorsk
07-11 13:30 Sibir Novosibirsk – Slovan Bratislava
13-11 17:00 Niznekamsk – Sibir Novosibirsk
13-11 17:30 Dinamo Minsk – Bars Kazan
13-11 17:30 Podolsk – Sochi
13-11 19:00 Slovan Bratislava – Salavat Ufa
14-11 10:30 Admiral Vladivostok – SKA St. Petersburg
14-11 12:30 Kunlun – Dyn. Moscow
14-11 17:00 Nizhny Novgorod – Yekaterinburg
14-11 17:00 Severstal Cherepovets – Tractor Chelyabinsk
14-11 17:30 Sp. Moscow – Metallurg Magnitogorsk
14-11 18:30 Dinamo Riga – Lada
15-11 14:30 Barys Astana – Avangard Omsk
15-11 15:00 HC Yugra – Sibir Novosibirsk
15-11 17:00 Lokomotiv Yaroslavl – Sochi
15-11 17:30 CSKA Moscow – Salavat Ufa
15-11 17:30 Jokerit – Niznekamsk
15-11 17:30 Podolsk – Bars Kazan
16-11 10:30 Admiral Vladivostok – Dyn. Moscow
16-11 10:30 Amur Khabarovsk – SKA St. Petersburg
16-11 12:30 Kunlun – Dinamo Minsk
16-11 17:00 Nizhny Novgorod – Tractor Chelyabinsk
16-11 17:00 Severstal Cherepovets – Yekaterinburg
16-11 17:30 Sp. Moscow – Lada
16-11 18:30 Dinamo Riga – Metallurg Magnitogorsk
17-11 14:00 Avangard Omsk – Sibir Novosibirsk
17-11 17:00 Lokomotiv Yaroslavl – Salavat Ufa
17-11 17:30 CSKA Moscow – Bars Kazan
17-11 17:30 Jokerit – Sochi
17-11 17:30 Podolsk – Niznekamsk
18-11 08:00 Admiral Vladivostok – Dinamo Minsk
18-11 08:00 Amur Khabarovsk – Dyn. Moscow
18-11 10:30 Kunlun – SKA St. Petersburg
18-11 15:00 Nizhny Novgorod – Lada
18-11 15:00 Severstal Cherepovets – Metallurg Magnitogorsk
18-11 15:00 Sp. Moscow – Tractor Chelyabinsk
19-11 15:00 CSKA Moscow – Niznekamsk
19-11 15:00 Sochi – Salavat Ufa
19-11 16:00 Dinamo Riga – Yekaterinburg
20-11 10:30 Admiral Vladivostok – Lokomotiv Yaroslavl
20-11 10:30 Amur Khabarovsk – Dinamo Minsk
20-11 13:30 Sibir Novosibirsk – Barys Astana
20-11 17:00 Bars Kazan – Avangard Omsk
20-11 17:00 Nizhny Novgorod – Metallurg Magnitogorsk
20-11 17:00 Severstal Cherepovets – Lada
21-11 17:30 SKA St. Petersburg – HC Yugra
21-11 17:30 Sp. Moscow – Yekaterinburg
21-11 18:30 Dinamo Riga – Tractor Chelyabinsk
21-11 19:00 Slovan Bratislava – Podolsk
22-11 10:30 Amur Khabarovsk – Lokomotiv Yaroslavl
22-11 13:30 Sibir Novosibirsk – Barys Astana
22-11 15:00 Salavat Ufa – Bars Kazan
22-11 17:30 CSKA Moscow – Sochi
22-11 17:30 Jokerit – Avangard Omsk
23-11 17:30 Dyn. Moscow – HC Yugra
24-11 12:30 Kunlun – Lokomotiv Yaroslavl
24-11 15:00 Metallurg Magnitogorsk – Nizhny Novgorod
24-11 15:00 Tractor Chelyabinsk – Sp. Moscow
24-11 15:00 Yekaterinburg – Dinamo Riga
24-11 16:00 Lada – Severstal Cherepovets
24-11 17:00 Niznekamsk – Sochi
24-11 17:30 Dinamo Minsk – Avangard Omsk
24-11 17:30 Jokerit – Admiral Vladivostok
25-11 15:00 Bars Kazan – Barys Astana
25-11 15:00 Podolsk – Dyn. Moscow
25-11 17:00 Slovan Bratislava – Amur Khabarovsk
26-11 12:30 Tractor Chelyabinsk – Severstal Cherepovets
26-11 13:00 Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Riga
26-11 13:00 Yekaterinburg – Nizhny Novgorod
26-11 14:00 Lada – Sp. Moscow
26-11 15:00 CSKA Moscow – Admiral Vladivostok
26-11 15:00 Dinamo Minsk – Sibir Novosibirsk
26-11 15:00 Jokerit – HC Yugra
27-11 17:00 Niznekamsk – Salavat Ufa
27-11 17:30 Dyn. Moscow – Avangard Omsk
27-11 17:30 Podolsk – Amur Khabarovsk
27-11 17:30 SKA St. Petersburg – Barys Astana
27-11 17:30 Sochi – Bars Kazan
27-11 19:00 Slovan Bratislava – Kunlun
28-11 15:00 Metallurg Magnitogorsk – Severstal Cherepovets
28-11 15:00 Tractor Chelyabinsk – Dinamo Riga
28-11 15:00 Yekaterinburg – Sp. Moscow
28-11 16:00 Lada – Nizhny Novgorod
28-11 17:30 Dinamo Minsk – HC Yugra
28-11 17:30 Jokerit – Sibir Novosibirsk
28-11 19:00 Slovan Bratislava – Admiral Vladivostok
29-11 17:00 Bars Kazan – Salavat Ufa
29-11 17:00 Lokomotiv Yaroslavl – Barys Astana
29-11 17:30 CSKA Moscow – Kunlun
29-11 17:30 Jokerit – Amur Khabarovsk
29-11 17:30 SKA St. Petersburg – Avangard Omsk
30-11 15:00 Metallurg Magnitogorsk – Sp. Moscow
30-11 15:00 Tractor Chelyabinsk – Nizhny Novgorod
30-11 15:00 Yekaterinburg – Severstal Cherepovets
30-11 16:00 Lada – Dinamo Riga
30-11 17:00 Lokomotiv Yaroslavl – HC Yugra
30-11 17:30 Dyn. Moscow – Sibir Novosibirsk
30-11 17:30 Podolsk – Admiral Vladivostok

01-12 17:30 CSKA Moscow – Amur Khabarovsk
01-12 17:30 Podolsk – Kunlun
02-12 12:30 Salavat Ufa – Dinamo Minsk
02-12 14:00 Lada – Admiral Vladivostok
02-12 15:00 Bars Kazan – Niznekamsk
02-12 15:00 Jokerit – SKA St. Petersburg
02-12 15:00 Lokomotiv Yaroslavl – Sibir Novosibirsk
02-12 15:00 Sochi – Dyn. Moscow
03-12 08:00 Amur Khabarovsk – Kunlun
03-12 12:00 Barys Astana – Metallurg Magnitogorsk
03-12 12:30 HC Yugra – Tractor Chelyabinsk
03-12 15:00 Severstal Cherepovets – CSKA Moscow
03-12 15:00 Sp. Moscow – Nizhny Novgorod
03-12 16:00 Dinamo Riga – Slovan Bratislava
04-12 15:00 Salavat Ufa – Dyn. Moscow
04-12 17:00 Bars Kazan – Dinamo Minsk
04-12 17:00 Niznekamsk – SKA St. Petersburg
05-12 10:30 Amur Khabarovsk – Kunlun
05-12 13:30 Sibir Novosibirsk – Metallurg Magnitogorsk
05-12 14:00 Avangard Omsk – Yekaterinburg
05-12 14:30 Barys Astana – Tractor Chelyabinsk
05-12 15:00 HC Yugra – Lada
05-12 17:00 Nizhny Novgorod – Slovan Bratislava
05-12 17:00 Severstal Cherepovets – Jokerit
05-12 17:30 Sp. Moscow – Podolsk
05-12 18:30 Dinamo Riga – CSKA Moscow
06-12 17:00 Bars Kazan – SKA St. Petersburg
06-12 17:00 Niznekamsk – Dinamo Minsk
06-12 17:30 Sochi – Lokomotiv Yaroslavl
07-12 10:30 Admiral Vladivostok – Kunlun
07-12 14:00 Avangard Omsk – Lada
07-12 15:00 HC Yugra – Yekaterinburg
07-12 17:00 Nizhny Novgorod – Podolsk
07-12 17:00 Severstal Cherepovets – Slovan Bratislava
07-12 17:30 Jokerit – Dyn. Moscow
07-12 17:30 Sp. Moscow – CSKA Moscow
08-12 17:00 Bars Kazan – Lokomotiv Yaroslavl
08-12 17:30 Sochi – SKA St. Petersburg
09-12 08:00 Amur Khabarovsk – Admiral Vladivostok
09-12 12:30 Tractor Chelyabinsk – Barys Astana
09-12 13:00 Metallurg Magnitogorsk – Sibir Novosibirsk
09-12 13:00 Yekaterinburg – Avangard Omsk
09-12 15:00 Dinamo Minsk – Dinamo Riga
09-12 15:00 Nizhny Novgorod – Jokerit
09-12 15:00 Niznekamsk – Dyn. Moscow
09-12 15:00 Severstal Cherepovets – Podolsk
09-12 15:00 Sp. Moscow – Slovan Bratislava
10-12 12:30 Salavat Ufa – Lokomotiv Yaroslavl
11-12 15:00 Metallurg Magnitogorsk – Jokerit
11-12 15:00 Tractor Chelyabinsk – Sibir Novosibirsk
11-12 15:00 Yekaterinburg – HC Yugra
11-12 16:00 Lada Avangard Omsk
11-12 17:00 Bars Kazan – Dyn. Moscow
11-12 17:30 CSKA Moscow – Barys Astana
11-12 17:30 Dinamo Minsk – Slovan Bratislava
11-12 17:30 Sochi – Sp. Moscow
11-12 18:30 Dinamo Riga – Podolsk
18-12 10:30 Admiral Vladivostok – Amur Khabarovsk
18-12 12:30 Kunlun – Dinamo Riga
18-12 14:00 Avangard Omsk – HC Yugra
18-12 17:00 Bars Kazan – Salavat Ufa
18-12 17:30 Jokerit – Lada
18-12 17:30 Sochi – Niznekamsk
18-12 19:00 Slovan Bratislava – Barys Astana
19-12 17:00 Lokomotiv Yaroslavl – Sp. Moscow
19-12 17:30 CSKA Moscow – Tractor Chelyabinsk
19-12 17:30 Podolsk – Metallurg Magnitogorsk
19-12 17:30 SKA St. Petersburg – Dinamo Minsk
20-12 10:30 Admiral Vladivostok – Dinamo Riga
20-12 12:30 Kunlun – Nizhny Novgorod
20-12 13:30 Sibir Novosibirsk – HC Yugra
20-12 17:00 Niznekamsk – Bars Kazan
20-12 17:30 Dyn. Moscow – Barys Astana
20-12 17:30 Sochi – Salavat Ufa
20-12 19:00 Slovan Bratislava – Lada
21-12 17:00 Lokomotiv Yaroslavl – Dinamo Minsk
21-12 17:30 CSKA Moscow – Metallurg Magnitogorsk
21-12 17:30 Jokerit – Yekaterinburg
21-12 17:30 Podolsk – Tractor Chelyabinsk
22-12 10:30 Admiral Vladivostok – Nizhny Novgorod
22-12 10:30 Amur Khabarovsk – Dinamo Riga
22-12 12:30 Kunlun – Severstal Cherepovets
23-12 11:30 Sibir Novosibirsk – Salavat Ufa
23-12 12:00 Avangard Omsk – Sochi
23-12 12:00 Barys Astana – Niznekamsk
23-12 14:00 Lada – Dinamo Minsk
23-12 15:00 CSKA Moscow – Podolsk
23-12 15:00 Dyn. Moscow – SKA St. Petersburg
23-12 17:00 Slovan Bratislava – Yekaterinburg
24-12 08:00 Admiral Vladivostok – Severstal Cherepovets
24-12 08:00 Amur Khabarovsk – Nizhny Novgorod
24-12 10:30 Kunlun – Sp. Moscow
25-12 13:30 Sibir Novosibirsk – Niznekamsk
25-12 14:00 Avangard Omsk – Bars Kazan
25-12 14:30 Barys Astana – Salavat Ufa
25-12 15:00 HC Yugra – Sochi
25-12 15:00 Metallurg Magnitogorsk – SKA St. Petersburg
25-12 15:00 Tractor Chelyabinsk – Dinamo Minsk
25-12 16:00 Lada – Lokomotiv Yaroslavl
25-12 17:30 Dyn. Moscow – CSKA Moscow
26-12 10:30 Admiral Vladivostok – Sp. Moscow
26-12 10:30 Amur Khabarovsk – Severstal Cherepovets
26-12 15:00 Jokerit – Slovan Bratislava
27-12 13:30 Sibir Novosibirsk – Sochi
27-12 14:00 Avangard Omsk – Salavat Ufa
27-12 14:30 Barys Astana – Bars Kazan
27-12 15:00 HC Yugra – Niznekamsk
27-12 15:00 Metallurg Magnitogorsk – Dyn. Moscow
27-12 15:00 Tractor Chelyabinsk – Lokomotiv Yaroslavl
27-12 15:00 Yekaterinburg – SKA St. Petersburg
27-12 17:00 Nizhny Novgorod – CSKA Moscow
28-12 10:30 Amur Khabarovsk – Sp. Moscow
28-12 17:30 Podolsk – Jokerit
29-12 10:30 Admiral Vladivostok – Kunlun
29-12 13:30 Sibir Novosibirsk – Bars Kazan
29-12 14:00 Avangard Omsk – Niznekamsk
29-12 14:30 Barys Astana – Sochi
29-12 15:00 HC Yugra – Salavat Ufa
29-12 15:00 Yekaterinburg – Dyn. Moscow
29-12 16:00 Lada – CSKA Moscow
29-12 17:00 Severstal Cherepovets – Nizhny Novgorod
29-12 17:30 Dinamo Minsk – SKA St. Petersburg
30-12 17:00 Slovan Bratislava – Jokerit

03-01 08:00 Amur Khabarovsk – Sibir Novosibirsk
03-01 12:30 Kunlun – Avangard Omsk
03-01 13:00 Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Minsk
03-01 14:30 Barys Astana – HC Yugra
03-01 14:30 Tractor Chelyabinsk – Dyn. Moscow
03-01 14:30 Yekaterinburg – Lokomotiv Yaroslavl
03-01 15:00 CSKA Moscow – Jokerit
04-01 15:00 Nizhny Novgorod – Bars Kazan
04-01 15:00 Sochi – Severstal Cherepovets
04-01 15:00 Sp. Moscow – Salavat Ufa
04-01 18:30 Dinamo Riga – Niznekamsk
05-01 08:00 Admiral Vladivostok – Sibir Novosibirsk
05-01 08:00 Amur Khabarovsk – Avangard Omsk
05-01 12:30 Kunlun – HC Yugra
05-01 12:30 Tractor Chelyabinsk – SKA St. Petersburg
05-01 12:30 Yekaterinburg – Dinamo Minsk
05-01 13:00 Metallurg Magnitogorsk – Lokomotiv Yaroslavl
05-01 14:00 Lada – Dyn. Moscow
05-01 15:00 Podolsk – CSKA Moscow
06-01 15:00 Nizhny Novgorod – Sochi
06-01 15:00 Severstal Cherepovets – Niznekamsk
06-01 15:00 Sp. Moscow – Bars Kazan
06-01 16:00 Dinamo Riga – Salavat Ufa
07-01 08:00 Admiral Vladivostok – Avangard Omsk
07-01 08:00 Amur Khabarovsk – HC Yugra
07-01 10:30 Kunlun – Sibir Novosibirsk
07-01 12:30 Tractor Chelyabinsk – Yekaterinburg
07-01 14:00 Lada – SKA St. Petersburg
07-01 15:00 Jokerit – Metallurg Magnitogorsk
07-01 15:00 Lokomotiv Yaroslavl – Dyn. Moscow
07-01 17:00 Slovan Bratislava – CSKA Moscow
08-01 15:00 Nizhny Novgorod – Salavat Ufa
08-01 15:00 Severstal Cherepovets – Bars Kazan
08-01 15:00 Sp. Moscow – Niznekamsk
08-01 18:30 Dinamo Riga – Sochi
09-01 10:30 Admiral Vladivostok – HC Yugra
09-01 10:30 Amur Khabarovsk – Barys Astana
09-01 17:30 CSKA Moscow – Yekaterinburg
09-01 17:30 Dinamo Minsk – Lokomotiv Yaroslavl
09-01 17:30 Jokerit – Tractor Chelyabinsk
09-01 17:30 Podolsk – Lada
09-01 17:30 SKA St. Petersburg – Kunlun
09-01 19:00 Slovan Bratislava – Metallurg Magnitogorsk
10-01 17:00 Nizhny Novgorod – Niznekamsk
10-01 17:00 Severstal Cherepovets – Salavat Ufa
10-01 17:30 Sp. Moscow – Sochi
10-01 18:30 Dinamo Riga – Bars Kazan
11-01 10:30 Admiral Vladivostok – Barys Astana
11-01 13:30 Sibir Novosibirsk – Avangard Omsk
11-01 17:30 CSKA Moscow – Lada
11-01 17:30 Jokerit – Kunlun
11-01 17:30 Podolsk – Yekaterinburg
11-01 17:30 SKA St. Petersburg – Lokomotiv Yaroslavl
11-01 19:00 Slovan Bratislava – Tractor Chelyabinsk
16-01 14:00 Avangard Omsk – Metallurg Magnitogorsk
16-01 15:00 HC Yugra – Tractor Chelyabinsk
16-01 15:00 Yekaterinburg – Sibir Novosibirsk
16-01 16:00 Lada – Barys Astana
16-01 17:00 Lokomotiv Yaroslavl – Admiral Vladivostok
16-01 17:00 Severstal Cherepovets – Nizhny Novgorod
16-01 17:30 Dinamo Minsk – Amur Khabarovsk
16-01 17:30 Dyn. Moscow – Kunlun
16-01 17:30 SKA St. Petersburg – Sp. Moscow
17-01 15:00 Salavat Ufa – Podolsk
17-01 17:00 Bars Kazan – Jokerit
17-01 17:00 Niznekamsk – CSKA Moscow
17-01 17:30 Sochi – Slovan Bratislava
18-01 14:00 Avangard Omsk – Tractor Chelyabinsk
18-01 15:00 HC Yugra – Metallurg Magnitogorsk
18-01 15:00 Yekaterinburg – Barys Astana
18-01 16:00 Lada – Sibir Novosibirsk
18-01 17:00 Severstal Cherepovets – Lokomotiv Yaroslavl
18-01 17:30 Dinamo Minsk – Kunlun
18-01 17:30 Dyn. Moscow – Sp. Moscow
18-01 17:30 SKA St. Petersburg – Admiral Vladivostok
18-01 18:30 Dinamo Riga – Amur Khabarovsk
19-01 15:00 Salavat Ufa – CSKA Moscow
19-01 17:00 Bars Kazan – Slovan Bratislava
19-01 17:00 Niznekamsk – Podolsk
19-01 17:30 Sochi – Jokerit
20-01 12:30 Tractor Chelyabinsk – HC Yugra
20-01 13:00 Metallurg Magnitogorsk – Avangard Omsk
20-01 15:00 Dyn. Moscow – Admiral Vladivostok
20-01 15:00 Lokomotiv Yaroslavl – Kunlun
20-01 15:00 Nizhny Novgorod – Severstal Cherepovets
20-01 15:00 SKA St. Petersburg – Amur Khabarovsk
20-01 16:00 Dinamo Riga – Dinamo Minsk
21-01 11:30 Sibir Novosibirsk – Yekaterinburg
21-01 12:00 Barys Astana – Lada
21-01 12:30 Salavat Ufa – Slovan Bratislava
21-01 15:00 Bars Kazan – Podolsk
21-01 15:00 Niznekamsk – Jokerit
21-01 15:00 Sochi – CSKA Moscow
22-01 15:00 Metallurg Magnitogorsk – Kunlun
22-01 15:00 Tractor Chelyabinsk – Avangard Omsk
22-01 17:00 Lokomotiv Yaroslavl – Amur Khabarovsk
22-01 17:30 Dinamo Minsk – Admiral Vladivostok
22-01 17:30 SKA St. Petersburg – Dyn. Moscow
22-01 17:30 Sp. Moscow – Severstal Cherepovets
22-01 18:30 Dinamo Riga – HC Yugra
23-01 13:30 Sibir Novosibirsk – Lada
23-01 14:30 Barys Astana – Yekaterinburg
23-01 15:00 Salavat Ufa – Jokerit
23-01 17:00 Bars Kazan – CSKA Moscow
23-01 17:00 Niznekamsk – Slovan Bratislava
23-01 17:30 Sochi – Podolsk
24-01 17:30 Sp. Moscow – Dinamo Riga
25-01 12:30 Kunlun – Amur Khabarovsk
25-01 17:30 Dinamo Minsk – Slovan Bratislava
26-01 17:30 Jokerit – Dinamo Riga
27-01 10:30 Kunlun – Amur Khabarovsk
28-01 16:00 Dinamo Riga – Jokerit

26-02 10:30 Amur Khabarovsk – Admiral Vladivostok
27-02 12:30 Kunlun – Barys Astana
27-02 14:00 Avangard Omsk – Sibir Novosibirsk
27-02 15:00 Metallurg Magnitogorsk – HC Yugra
27-02 15:00 Sochi – Salavat Ufa
27-02 15:00 Yekaterinburg – Tractor Chelyabinsk
27-02 17:00 Bars Kazan – Nizhny Novgorod
27-02 17:00 Niznekamsk – Lada
27-02 17:30 CSKA Moscow – Severstal Cherepovets
27-02 17:30 Dinamo Minsk – Dinamo Riga
27-02 17:30 Jokerit – SKA St. Petersburg
27-02 17:30 Podolsk – Slovan Bratislava
27-02 17:30 Sp. Moscow – Lokomotiv Yaroslavl
28-02 10:30 Admiral Vladivostok – Amur Khabarovsk

01-03 13:30 Sibir Novosibirsk – Tractor Chelyabinsk
01-03 14:30 Barys Astana – Avangard Omsk
01-03 15:00 HC Yugra – Yekaterinburg
01-03 15:00 Metallurg Magnitogorsk – Niznekamsk
01-03 15:00 Salavat Ufa – Bars Kazan
01-03 16:00 Lada – Sochi
01-03 17:00 Lokomotiv Yaroslavl – CSKA Moscow
01-03 17:00 Nizhny Novgorod – Podolsk
01-03 17:30 SKA St. Petersburg – Severstal Cherepovets
01-03 17:30 Sp. Moscow – Dyn. Moscow
01-03 18:30 Dinamo Riga – Jokerit
01-03 19:00 Slovan Bratislava – Dinamo Minsk